logo KropkaWeb

KropkaWeb To Ja!

Nazywam się Karolina Olechna i prowadzę firmę KropkaWeb.

Kilka Słów o Mnie:

Nazywam się Karolina Olechna i jako kobieta w branży tworzenia stron internetowych, stawiam na profesjonalizm i skrupulatność w każdym projekcie. Działam pod marką KropkaWeb i to właśnie ze mną będziesz się kontaktować oraz współpracować.
Moje podejście do każdego zlecenia jest indywidualne. Rozumiem, że każdy klient ma swoje własne potrzeby i budżet, dlatego dostosowuję projekty do ich oczekiwań.
Zapewniam, że moje projekty są nowoczesne, responsywne i zgodne z najnowszymi trendami w projektowaniu stron internetowych.
Jeśli szukasz profesjonalnego podejścia, spersonalizowanej obsługi i wysokiej jakości projektów internetowych, to zapraszam do kontaktu. Razem stworzymy unikalną stronę, która w pełni spełni Twoje oczekiwania.
Skontaktuj się ze mną już teraz, aby rozpocząć współpracę!

KropkaWeb - Rozwiązania internetowe

Umiejętności i wiedza

Jestem certyfikowaną projektantką oraz programistką stron internetowych, sklepów internetowych oraz platform e-learning. Posiadam wieloletnie doświadczenie oraz międzynarodowy certyfikat GCOCC (Global Certificate of Computer Competency). Przeszłam specjalistyczne szkolenia z zakresu HTML, CSS, PHP, MySQL, JavaScript, Bootstrap, Wordpress, Prestashop oraz Moodle.
Dodatkowo posiadam wiedzę odnośnie: Google Ads, Google Analytics, Google Moja Firma (Mapy Google), Google Search Console, Facebook Ads, Bing Ads.
Oferuję wsparcie przy integracjach sklepów internetowych z Apilo, Ceneo, Merchant Center.